مترجم رسمی

مترجم رسمی

 


:از روزگاران قدیم، زمانی که زبان اختراع نشده بود مردم آن دوره تلاش می کردند با نقش تصاویر و حرکات بدنی (body Language) یکدیگر را در جریان امورات زندگی قرار دهند. بطور مثال در هنگام احساس خطر و یا یافتن آذوقه و غیره همدیگر را با ایما و اشاره مطلع می نمودند. اما به تدریج با اختراع زبان های گوناگون و وجود تنوع بین بشر نیاز به دانستن زبان مشترک در قالب یک روند معقول و قابل فهم بیشتر نمایان شد. ” مترجم رسمی دارالترجمه پیروز “

مترجم رسمی | دریافت مجوز | دفتر ترجمه | دارالترجمه 703 (پیروز)

 

دانش ترجمه

زبان یکی از ارکان اصلی بشر برای ایجاد ارتباط می باشد که امکان تبادل اطلاعات و مکالمه را برای مردم سراسر دنیا فراهم می نماید. از این رو توانایی درک زبان مبدا توسط افراد ملل دیگر هنری است که توسط دانش ترجمه ایجاد می شود.

از آنجایی که همه افراد قادر به فراگیری زبان های مختلف در دنیا نمی باشند، حضور یک مترجم مجاز و مسلط به زبان های مبدا و مقصد بسیار پررنگ و حائز اهمیت است.

یعنی عملا مترجم یک واسطه درک زبانی بین دو یا چند شخص یا شرکت از دو ملیت متفاوت می باشد.

دفتر ترجمه

بعنوان مثال اگر شما قصد سفر به کشوری را داشته باشید که زبان آن را نمی دانید،

تصور کنید دفاتر ترجمه و مترجمین مسلط به زبان آن کشور در بدو ورود شما را همراهی نمایند. همچنین در تمامی مراکز و جلسات همراه شما حضور داشته باشند و به زبان شما تلکم نمایند. در آن صورت مسافرت چقدر برای شما جذاب و بیاد ماندنی خواهد بود.

این تجربه در امور تجاری و بیزنس نیز قابل احساس است.

امروزه علاوه بر دانستن مهارتهای فنی و دانش علمی، دانستن یک زبان مشترک از الزامات حضور در مجامع بین المللی و مراکز توریستی به شمار می آید. دارالترجمه رسمی پیروز (703) تهران، علاوه بر ارائه خدمات ترجمه رسمی بابت مدارک و اسناد توسط مترجم رسمی و مجاز دفتر، کاظم متقیان، در راستای حمایت از آن دسته از گردشگران و تجار که قصد سفر و تجارت در دنیای دیگر را بر سر دارند خدمات شایان ذکری از جمله اعزام مترجم همراه در مسافرت ها و جلسات رسمی ارائه می نماید.

با بهره مندی از این امکانات گردشگران و تجار محترم به جای صرف هزینه و زمان برای یادگیری زبان غیرمادری بهتر است

به امور گردشگری و توان تجاری خود تمرکز نموده و این بخش از کار را بدست افراد مسلط و ماهر در دارالترجمه رسمی پیروز (703) بسپارند.

مترجم رسمی | دریافت مجوز | دفتر ترجمه | دارالترجمه 703 (پیروز)

دریافت مجوز

از سوی دیگر در مواردی که یک طرف ایرانی خواهان معامله، ازدواج، وکالت، … با طرف خارجی باشد این مورد بایستی پس از دریافت مجوز از سوی مقامات مربوطه از طریق دفاتر رسمی انجام  پذیرد.

مترجم رسمی | دریافت مجوز | دفتر ترجمه | دارالترجمه 703 (پیروز)

 

مترجم رسمی در دارالترجمه پیروز

در این راستا حضور و نقش یک مترجم رسمی و قانونی در دفاتر اسناد رسمی جهت ترجمه متن تنظیمی به طرف خارجی برجسته می شود. دارالترجمه رسمی پیروز (703) از معدود دفاتری است که این خدمات را به مشتریان محترم ارائه می نماید.

برای برخورداری از خدمات مذکور، مشتریان محترم بایستی از قبل با مسئولین دارالترجمه رسمی پیروز (703) هماهنگی های لازم را انجام داده و نسبت به تنظیم تاریخ و زمان حضور مترجم رسمی در محل مربوطه تبادل نظر نمایند.

هدف اصلی دارالترجمه رسمی پیروز (703) رضایت مندی مشتریان و ارائه خدمات و حل مشکلات زبانی آنان

در رویارویی با افراد سایر کشورها، تنظیم قراردادها، جلسات تجاری و … می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *